ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ 2016-2017

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΚΛΗΣΕΩΝ ΒΑΘΜΟΙ
Π Ρ Ο Κ Λ Η Σ Η ΠΡΟΚΑΛΩΝ ΠΡΟΚ/ΜΕΝΟΣ
ΗΜ. ΠΡΟΚΛ. ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΗΜ. ΑΓΩΝΑ. ΠΡΟΚΑΛΩΝ ΘΕΣΗ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΘΕΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΡΙΝ ΜΕΤΑ ΠΡΙΝ ΜΕΤΑ
30/9/2016 14/10/2016 2/10/16 20.00 ΔΕΣΚΑΣ 6 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 5 0-2(1-6, 1-6) 5 5 10 14
30/9/2016 14/10/2016 10/10/16 21.00 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 5 ΒΑΝΑΣ 5 2-0(7-5, 6-3) 10 15 10 14
30/9/2016 14/10/2016 3/10/16 21.00 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 5 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 4 1-2(6-2, 4-6, 7-10) 10 10 20 24
30/9/2016 14/10/2016 14/10/16 21.00 ΔΕΣΚΑΣ 6 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 5 2-0(6-1, 6-3) 5 15 10 10
3/10/2016 17/10/2016 7/10/16 18.30 ΠΑΡΡΗ 4 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 4 2-0(6-0, 6-3) 10 15 10 10
3/10/2016 17/10/2016 15/10/16 13.00 ΠΑΡΡΗ 4 ΜΙΧΑΛΗ 4 0-2(0-6, 1-6) 10 15 10 15
3/10/2016 17/10/2016 16/10/16 18.00 ΡΑΠΤΗΣ 7 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 6 2-1(6-3, 2-6, 12-10) 5 25 10 10
3/10/2016 17/10/2016 9/10/16 18.00 ΡΑΠΤΗΣ 7 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 6 2-0(6-4, 6-1) 5 15 10 10
4/10/2016 18/10/2016 16/10/16 18.00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 8 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 7 0-2(2-6, 3-6) 5 5 10 14
4/10/2016 18/10/2016 9/10/16 18.00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 8 ΒΑΝΑΣ 7 0-2(1-6, 3-6) 5 5 10 14
7/10/2016 21/10/2016 8/10/16 16.00 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 4 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 3 1-2(1-6, 7-6, 7-10) 24 24 35 39
8/10/2016 22/10/2016 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΨΥΧΑΡΗΣ 8 ΦΩΚΙΤΗΣ 7 ΑΠΩΛΕΙΑ ΒΑΘΜΩΝ 5 5 10 6
8/10/2016 29/10/2016 1/11/16 22.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 8 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 7 2-0(6-2, 6-2) 5 15 10 14
11/10/2016 25/10/2016 16/10/16 10.00 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 5 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 3 0-2(2-6, 3-6) 10 10 20 23
11/10/2016 25/10/2016 15/10/16 13.00 ΛΙΑΡΟΥ 6 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 5 2-0(6-2, 6-1) 5 15 10 10
12/10/2016 26/10/2016 15/10/16 16.00 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ 10 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 9 2-0(6-3, 6-3) 5 15 10 10
13/10/2016 27/10/2016 19/10/16 22.00 ΣΚΟΡΔΑΣ 10 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9 0-2(0-6, 2-6) 5 5 10 14
15/10/2016 29/10/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΔΕΣΚΑΣ 7 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 6 15 20
15/10/2016 29/10/2016 27/10/16 21.30 ΔΕΣΚΑΣ 7 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ 6 2-0(6-3, 6-3) 15 30 20 30
16/10/2016 30/10/2016 26/10/16 22.00 ΒΑΝΑΣ 8 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 6 2-0(6-3, 6-2) 14 29 20 20
16/10/2016 30/10/2016 23/10/16 18.30 ΒΑΝΑΣ 8 ΡΑΠΤΗΣ 7 0-2(0-6, 3-6) 14 14 15 29
16/10/2016 30/10/2016 30/10/16 10.00 ΚΟΥΡΕΒΕΣΗΣ 10 ΒΑΝΑΣ 8 2-0(6-3, 6-3) 5 20 14 29
16/10/2016 30/10/2016 23/10/16 17.00 ΚΟΥΡΕΒΕΣΗΣ 10 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 8 1-2(3-6, 6-4, 4-6) 5 5 14 17
17/10/2016 31/10/2016 19/10/16 22.10 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 8 ΔΕΣΚΑΣ 8 0-2(3-6, 4-6) 15 15 15 20
18/10/2016 1/11/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 10 ΒΑΝΑΣ 9 10 14
18/10/2016 1/11/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 10 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 9 10 14
20/10/2016 3/11/2016 23/10/16 15.30 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ 7 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 6 2-0(6-4, 6-3) 20 30 24 24
21/10/2016 4/11/2016 5/11/16 11.00 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 11 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 11 0-2(2-6, 2-6) 5 5 5 10
21/10/2016 4/11/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 11 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 11 5 5
23/10/2016 6/11/2016 10/11/16 21.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 12 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 12 2-0(6-1, 6-0) 5 20 5 5
23/10/2016 6/11/2016 5/11/16 18.00 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 12 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 10 2-0(6-1, 6-2) 5 20 14 14
26/10/2016 9/11/2016 30/10/16 12.00 ΤΖΟΥΜΑ 4 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ 2 0-2(1-6, 2-6) 20 20 35 38
29/10/2016 12/11/2016 2/11/16 22.00 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ 10 ΚΑΡΤΑΛΑΣ 8 0-2(1-6, 2-6) 15 15 20 23
26/10/2016 9/11/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΡΑΠΤΗΣ 6 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ 5 29 30
1/11/2016 15/11/2016 4/11/16 21.00 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 7 ΡΑΠΤΗΣ 6 2-1(6-3, 4-6, 12-10) 24 34 29 29
2/11/2016 16/11/2016 5/11/16 17.00 ΛΙΑΡΟΥ 5 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 3 0-2(3-6, 3-6) 15 15 23 26
7/11/2016 21/11/2016 19/11/16 16.30 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 6 ΠΑΡΡΗ 5 1-2(1-6, 6-4, 8-10) 10 10 15 19
7/11/2016 21/11/2016 13/11/16 10.30 ΛΙΑΡΟΥ 5 ΜΙΧΑΛΗ 5 2-1(2-6, 6-1, 11-9) 15 20 15 15
8/11/2016 22/11/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΨΥΧΑΡΗΣ 11 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ 11 15 15
8/11/2016 22/11/2016 12/11/16 18.00 ΔΕΣΚΑΣ 6 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 5 0-2(0-6, 4-6) 30 30 34 38
13/11/2016 27/11/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 15 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 15 5 5
13/11/2016 27/11/2016 20/11/16 18.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 9 ΒΑΝΑΣ 7 2-0(6-0, 6-1) 20 35 29 29
15/11/2016 29/11/2016 19/11/16 18.00 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 15 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 13 0-2(2-6, 4-6) 5 5 10 13
19/11/2016 3/12/2016 2/12/16 19.00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 15 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 13 0-2(2-6, 1-6) 5 5 10 16
25/11/2016 9/12/2016 29/1/17 17.00 ΛΕΒΗΣ 5 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 4 2-0(6-3, 6-3) 35 49 38 53
27/11/2016 11/12/2016 11/12/16 18.00 ΔΕΣΚΑΣ 6 ΨΥΧΑΡΗΣ 5 2-1(6-4, 2-6, 10-8) 30 40 35 35
5/12/2016 19/12/2016 14/1/17 12.00 ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ 16 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 16 2-0(6-2, 7-6) 5 10 5 10
5/12/2016 19/12/2016 12/12/16 22.00 ΣΚΟΡΔΑΣ 16 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 16 2-1(6-2, 1-6, 10-5) 5 10 5 5
10/12/2016 24/12/2016 12/12/16 21.00 ΔΕΣΚΑΣ 6 ΛΕΒΗΣ 5 0-2(2-6, 3-6) 30 40 35 39
11/12/2016 25/12/2016 18/12/16 10.00 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 14 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 12 0-2(2-6, 4-6) 14 14 16 19
12/12/2016 26/12/2016 17/12/16 16.00 ΛΙΑΡΟΥ 4 ΤΖΟΥΜΑ 4 0-2(3-6, 3-6) 20 20 20 25
14/12/2016 28/12/2016 18/12/16 18.00 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 17 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 17 0-2(5-7, 1-6) 5 5 5 10
12/1/2017 26/1/2017 ΑΚΥΡΩΣΗ ΨΥΧΑΡΗΣ 6 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 5 35 38
12/1/2017 26/1/2017 19/1/17 22.00 ΔΕΣΚΑΣ 3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 2 0-2(3-6, 0-6) 40 40 55 59
12/1/2017 26/1/2017 2/3/17 21.30 ΔΕΣΚΑΣ 3 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 1 0-2(2-6, 2-6) 40 46 80 83
12/1/2017 26/1/2017 2/2/17 21.15 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 17 ΓΚΟΤΣΗΣ 17 2-0(6-4, 6-2) 5 10 5 5
12/1/2017 26/1/2017 22/1/17 19.00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 14 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 12 0-2(3-6, 1-6) 14 18 17 20
14/1/2017 28/1/2017 22/1/17 11.30 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 17 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 15 1-2(3-6, 6-4, 8-10) 5 5 10 13
14/1/2017 28/1/2017 21/1/17 17.00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 17 ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ 17 0-2(3-6, 0-6) 5 5 5 15
14/1/2017 28/1/2017 22/1/17 10.00 ΣΚΟΡΔΑΣ 15 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 14 0-2(1-6, 3-6) 10 10 14 18
19/1/2017 2/2/2017 22/1/17 19.00 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 17 ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ 15 2-1(6-1, 2-6, 10-3) 5 20 10 15
19/1/2017 2/2/2017 1/2/17 22.00 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 17 ΦΩΚΙΤΗΣ 16 2-1(6-1, 4-6, 10-6) 5 30 6 6
20/1/2017 3/2/2017 22/1/17 17.00 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 5 ΔΕΣΚΑΣ 3 2-0(7-6, 6-4) 38 53 40 40
25/1/2017 8/2/2017 28/1/17 11.30 ΠΑΡΡΗ 6 ΤΖΟΥΜΑ 4 1-2(1-6, 7-5, 5-10) 19 19 25 28
27/1/2017 10/2/2017 5/2/17 18.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 16 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 14 2-0(6-4, 7-5) 10 25 14 14
27/1/2017 10/2/2017 31/1/17 21.00 ΛΕΒΗΣ 5 ΔΕΣΚΑΣ 4 2-0(6-1, 6-4) 39 59 40 40
29/1/2017 12/2/2017 5/2/17 11.00 ΛΕΒΗΣ 4 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 2 0-2(2-6, 1-6) 49 59 59 62
30/1/2017 13/2/2017 5/3/17 11.30 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 16 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 15 2-1(7-6, 3-6, 10-6) 13 27 14 17
30/1/2017 13/2/2017 12/2/17 18.00 ΣΚΟΡΔΑΣ 17 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 15 0-2(5-7, 4-6) 10 10 14 17
29/1/2017 12/2/2017 ΑΚΥΡΩΣΗ ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ 7 ΛΕΒΗΣ 5 30 39
1/2/2017 15/2/2017 15/2/17 22.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 17 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 15 2-0(6-4, 6-2) 6 21 13 17
1/2/2017 15/2/2017 20/2/17 21.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 17 ΣΚΟΡΔΑΣ 16 2-0(6-4, 7-6) 6 31 10 10
3/2/2017 17/2/2017 4/2/17 12.15 ΤΖΟΥΜΑ 3 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ 2 0-2(0-6, 3-6) 28 28 38 42
3/2/2017 17/2/2017 3/2/2017 12.00 ΓΕΓΕΣ 18 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 18 0-2(1-6, 2-6) 5 5 5 10
3/2/2017 17/2/2017 8/2/17 22.00 ΒΑΝΑΣ 9 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 8 0-2(3-6, 0-6) 29 29 30 34
6/2/2017 20/2/2017 6/2/17 21.00 ΣΚΟΡΔΑΣ 18 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 17 1-2(6-0, 3-6, 3-10) 10 10 13 17
6/2/2017 20/2/2017 8/2/2017 22.00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 20 ΓΕΓΕΣ 20 2-0(6-0, 6-1) 5 10 5 5
8/2/2017 22/2/2017 18/2/17 19.00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 20 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 18 2-1(6-4, 3-6, 10-7) 5 25 10 10
9/2/2017 23/2/2017 12/2/17 19.00 ΔΕΣΚΑΣ 5 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 4 1-2(4-6, 6-1, 4-10) 40 40 53 57
9/2/2017 23/2/2017 12/2/17 17.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 11 ΡΑΠΤΗΣ 10 1-2(2-6, 6-3, 9-11) 25 25 29 33
11/2/2017 25/2/2017 11/2/17 17.00 ΤΖΟΥΜΑΣ 21 ΓΕΓΕΣ 21 2-0(6-1, 6-0) 5 10 5 5
12/2/2017 26/2/2017 16/2/17 21.00 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 8 ΔΕΣΚΑΣ 5 1-2(5-7, 6-4, 5-10) 34 34 40 43
13/2/2017 27/2/2017 6/4/17 21.30 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 21 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 19 2-1(6-0, 3-6, 10-7) 5 68 10 10
13/2/2017 27/2/2017 15/2/17 22.00 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 21 ΣΚΟΡΔΑΣ 19 2-0(6-2, 6-0) 5 20 10 10
14/2/2017 28/2/2017 21/2/17 22.00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 19 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 17 2-0(6-4, 6-3) 10 40 17 17
15/2/2017 1/3/2017 19/2/17 18.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 12 ΒΑΝΑΣ 11 2-0(6-3, 6-4) 25 35 29 29
15/2/2017 1/3/2017 19/3/17 18.30 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 12 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ 10 0-2(4-6, 5-7) 25 50 30 33
18/2/2017 4/3/2017 23/2/17 21.30 ΤΖΟΥΜΑΣ 20 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 20 1-2(4-6, 6-1, 7-10) 10 10 10 45
18/2/2017 4/3/2017 8/6/17 22.00 ΤΖΟΥΜΑΣ 20 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 20 0-2(3-6, 3-6) 10 14 10 30
21/2/2017 7/3/2017 ΑΚΥΡΩΣΗ ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 20 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 18 10 17
21/2/2017 7/3/2017 17/3/17 19.00 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 20 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 18 1-2(7-5, 4-6, 7-10) 10 10 17 20
21/2/2017 7/3/2017 5/3/17 11.30 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 13 ΒΑΝΑΣ 12 2-1(3-6, 6-4, 10-8) 25 55 29 29
21/2/2017 7/3/2017 23/2/17 21.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 7 ΔΕΣΚΑΣ 5 0-2(1-6, 5-7) 35 35 43 46
20/2/2017 6/3/2017 28/2/17 21.00 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 15 ΚΑΡΤΑΛΑΣ 14 1-2(4-6, 6-3, 9-11) 20 20 23 27
22/2/2017 8/3/2017 18/3/17 19.15 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 8 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 6 2-0(6-2, 6-1) 35 50 40 55
20/2/2017 6/3/2017 25/2/17 16.00 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ 2 ΠΑΛΟΓΛΟΥ ΑΝΤ. 1 0-2(2-6, 4-6) 42 42 55 59
23/2/2017 9/3/2017 4/4/17 21.30 ΣΚΟΡΔΑΣ 20 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 18 2-1(4-6, 6-3,10-4) 10 25 17 27
25/2/2017 11/3/2017 5/3/17 18.00 ΔΕΣΚΑΣ 5 ΛΕΒΗΣ 3 1-2(6-3, 4-6, 4-10) 46 46 59 62
25/2/2017 11/3/2017 8/4/17 19.30 ΔΕΣΚΑΣ 5 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 4 2-1(4-6, 6-4, 10-6) 46 56 57 60
1/3/2017 15/3/2017 4/3/17 11.30 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 8 ΠΑΡΡΗ 6 0-2(1-6, 0-6) 10 10 19 22
1/3/2017 15/3/2017 5/3/17 18.00 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 4 ΤΖΟΥΜΑ 3 0-2(3-6, 2-6) 26 26 28 32
3/3/2017 17/3/2017 13/3/17 21.00 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 15 ΒΑΝΑΣ 13 2-0(6-2, 6-1) 20 35 29 29
3/3/2017 17/3/2017 14/3/17 21.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 21 ΣΚΟΡΔΑΣ 20 2-0(6-1, 6-1) 5 15 10 10
14/3/2017 28/3/2017 ΑΚΥΡΩΣΗ ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 19 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 19 10 10
14/3/2017 28/3/2017 16/3/17 21.30 ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ 20 ΤΖΟΥΜΑΣ 19 0-2(6-7, 2-6) 5 5 10 14
14/3/2017 28/3/2017 19/3/17 19.30 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 19 ΠΑΛΟΓΛΟΥ Γ. 17 0-2(3-6, 2-6) 10 10 17 23
17/3/2017 31/3/2017 9/4/17 18.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 10 ΡΑΠΤΗΣ 9 0-2(4-6, 5-7) 31 31 33 37
17/3/2017 31/3/2017 20/3/17 21.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 10 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 8 0-2(2-6, 1-6) 31 31 34 37
17/3/2017 31/3/2017 23/3/17 22.00 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 7 ΔΕΣΚΑΣ 5 2-0(6-3, 6-2) 35 50 46 46
17/3/2017 31/3/2017 25/4/17 20.00 ΚΑΡΤΑΛΑΣ 13 ΒΑΝΑΣ 12 2-0(6-1, 6-0) 27 37 29 29
20/3/2017 3/4/2017 23/3/17 21.30 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 20 ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ 18 2-1(0-6, 6-3, 11-9) 10 25 15 15
20/3/2017 3/4/2017 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 14 ΒΑΝΑΣ 12 23 29
20/3/2017 3/4/2017 28/3/17 21.00 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 2 0-2(3-6, 3-6) 57 57 62 66
20/3/2017 3/4/2017 2/4/17 19.30 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 3 ΛΕΒΗΣ 2 0-2(2-6, 3-6) 57 60 62 66
21/3/2017 4/4/2017 24/3/17 21.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 21 ΤΖΟΥΜΑΣ 19 2-0(6-0, 6-1) 5 20 14 14
22/3/2017 5/4/2017 28/3/17 21.30 ΦΩΚΙΤΗΣ 11 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 9 0-2(4-6, 6-7) 31 31 35 53
24/3/2017 7/4/2017 7/4/17 21.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 19 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 16 2-0(6-3, 6-2) 15 30 20 23
24/3/2017 7/4/2017 30/3/17 22.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 16 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 14 2-0(6-0, 6-0) 20 35 25 25
27/3/2017 10/4/2017 31/3/17 21.30 ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ 19 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 16 0-2(3-6, 1-6) 15 15 20 23
27/3/2017 10/4/2017 27/4/17 21.30 ΨΥΧΑΡΗΣ 9 ΔΕΣΚΑΣ 6 2-0(6-2, 6-4) 35 50 46 56
27/3/2017 10/4/2017 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 14 ΒΑΝΑΣ 12 25 29
28/3/2017 11/4/2017 4/4/17 21.00 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 5 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 3 0-2(4-6, 4-6) 50 53 57 60
28/3/2017 11/4/2017 11/5/17 21.30 ΦΩΚΙΤΗΣ 13 ΨΥΧΑΡΗΣ 11 0-2(2-6, 3-6) 31 31 35 63
2/4/2017 16/4/2017 30/4/17 13.00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ 24 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 23 2-1(3-6, 6-3, 11-9) 5 25 10 14
2/4/2017 16/4/2017 7/4/17 21.00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ 24 ΣΚΟΡΔΑΣ 23 2-1(6-7, 6-4, 14-12) 5 15 10 10
5/4/2017 19/4/2017 8/4/17 11.30 ΛΙΑΡΟΥ 6 ΠΑΡΡΗ 5 0-2(0-6, 3-6) 20 20 22 26
6/4/2017 20/4/2017 29/4/17 16.30 ΒΡΕΤΤΟΣ 11 ΨΥΧΑΡΗΣ 11 2-0(7-5, 6-3) 35 43 35 50
9/4/2017 23/4/2017 10/4/17 21.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 12 ΒΡΕΤΤΟΣ 10 0-2(4-6, 2-6) 31 31 35 38
8/4/2017 22/4/2017 27/5/17 9.30 ΧΩΡΑΚΗΣ 13 ΡΑΠΤΗΣ 11 0-2(3-6, 3-6) 30 62 33 40
10/4/2017 24/4/2017 11/4/17 21.30 ΣΤΑΜΟΥ 25 ΡΙΖΟΣ 25 2-0(7-5, 7-5) 5 10 5 5
19/4/2017 3/5/2017 24/4/2017 21.00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ 22 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 21 0-2(4-6, 3-6) 15 15 18 22
19/4/2017 3/5/2017 28/6/17 21.00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ 22 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 19 2-0(6-1, 7-5) 15 40 20 20
19/4/2017 3/5/2017 ΑΚΥΡΩΣΗ ΔΕΣΚΑΣ 5 ΛΕΒΗΣ 3 56 66
19/4/2017 3/5/2017 4/5/17 22.00 ΔΕΣΚΑΣ 5 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 4 0-2(3-6, 2-6) 56 56 60 64
19/4/2017 3/5/2017 22/4/2017 10.30 ΠΑΡΡΗ 4 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 4 0-2(0-6, 2-6) 26 26 26 31
10/4/2017 24/4/2017 22/4/2017 18.00 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 2 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 1 0-2(0-6, 0-6) 68 68 83 87
21/4/2017 5/5/2017 26/4/17 21.00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 3 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 2 2-0(7-6, 6-2) 66 76 68 68
23/4/2017 7/5/2017 24/4/2017 21.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 14 ΦΩΚΙΤΗΣ 13 2-0(6-4, 6-2) 30 40 31 31
25/4/2017 9/5/2017 1/5/17 20.30 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 11 ΒΡΕΤΤΟΣ 10 1-2(1-6, 7-6, 6-10) 37 37 38 47
25/4/2017 9/5/2017 2/5/17 21.30 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 11 ΧΩΡΑΚΗΣ 8 0-2(2-6, 1-6) 37 37 40 43
25/4/2017 9/5/2017 26/4/17 21.00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19 ΣΚΟΡΔΑΣ 17 2-0(6-2, 6-4) 22 37 25 25
26/4/2017 10/5/2017 27/4/17 22.00 ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ 25 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 24 0-2(0-6, 3-6) 5 5 10 14
28/4/2017 12/5/2017 5/5/17 20.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 9 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 7 2-0(6-0, 6-2) 40 58 55 55
28/4/2017 12/5/2017 7/5/17 19.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 8 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 7 2-0(6-1, 6-1) 50 60 55 55
28/4/2017 12/5/2017 30/4/17 13.00 ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ 24 ΡΙΖΟΣ 24 2-0(6-0, 6-4) 5 10 5 5
27/4/2017 11/5/2017 13/5/17 16.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 10 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 8 2-1(6-3, 4-6, 10-8) 38 62 50 50
1/5/2017 15/5/2017 26/6/17 22.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 9 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 7 2-0(6-4, 6-1) 47 95 55 55
3/5/2017 17/5/2017 4/5/17 21.30 ΣΤΑΜΟΥ 23 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 22 0-2(5-7, 5-7) 10 10 14 18
3/5/2017 17/5/2017 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 22 ΤΖΟΥΜΑΣ 22 14 14
3/5/2017 17/5/2017 8/5/17 21.30 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 22 ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ 21 0-2(6-7, 6-7) 14 18 15 19
3/5/2017 17/5/2017 5/5/17 21.00 ΜΠΑΜΠΑΝΑΣ 24 ΡΙΖΟΣ 24 2-0(6-2, 6-4) 5 10 5 5
5/5/2017 19/5/2017 5/7/17 21.00 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 2 0-2(6-7, 1-6) 68 100 76 80
6/5/2017 20/5/2017 21/6/17 21.00 ΣΤΑΜΟΥ 24 ΜΠΑΜΠΑΝΑΣ 24 0-2(2-6, 4-6) 10 10 10 20
8/5/2017 22/5/2017 13/5/17 17.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 6 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 3 1-2(6-4, 4-6, 7-10) 60 63 68 71
8/5/2017 22/5/2017 21/6/17 20.00 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 3 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 1 2-6, 6-5, RET 68 96 87 87
8/5/2017 22/5/2017 25/5/17 22.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 15 ΒΡΕΤΤΟΣ 11 1-2(7-5, 5-7, 6-10) 31 35 47 65
8/5/2017 22/5/2017 14/5/17 20.00 ΔΕΣΚΑΣ 8 ΧΩΡΑΚΗΣ 7 1-2(3-6, 7-6, 7-10) 56 56 58 62
8/5/2017 22/5/2017 22/6/17 22.00 ΔΕΣΚΑΣ 8 ΨΥΧΑΡΗΣ 6 2-0(6-2, 6-3) 56 87 60 67
9/5/2017 23/5/2017 11/5/17 22.00 ΜΠΑΜΠΑΝΑΣ 25 ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ 25 2-0(6-0, 6-0) 10 15 10 10
9/5/2017 23/5/2017 14/5/17 9.00 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 19 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 18 2-1(3-6, 6-2, 10-7) 23 33 25 25
10/5/2017 24/5/2017 13/6/17 21.30 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 19 ΣΚΟΡΔΑΣ 18 1-2(3-6, 7-5, 8-10) 23 36 25 29
12/5/2017 26/5/2017 1/6/17 22.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 7 ΨΥΧΑΡΗΣ 6 0-2(4-6, 2-6) 58 62 63 67
13/5/2017 27/5/2017 16/5/17 21.30 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 19 ΣΚΟΡΔΑΣ 18 2-1(6-2, 4-6, 10-6) 23 33 25 25
13/5/2017 27/5/2017 30/5/17 21.00 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 19 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 17 2-0(6-4, 6-1) 23 58 27 27
17/5/2017 31/5/2017 20/5/17 15.00 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 20 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 18 2-0(6-3, 6-2) 18 33 20 20
14/5/2017 28/5/2017 27/5/17 16.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 11 ΔΕΣΚΑΣ 9 0-2(4-6, 6-7) 50 50 56 62
20/5/2017 3/6/2017 24/6/17 10.00 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 12 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 10 2-0(7-5, 6-4) 37 57 50 53
20/5/2017 3/6/2017 23/5/17 21.00 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 12 ΔΕΣΚΑΣ 8 1-2(3-6, 6-4, 4-10) 37 37 56 59
20/5/2017 3/6/2017 25/5/17 21.30 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 13 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 12 2-1(6-3, 2-6, 10-4) 33 43 37 37
22/5/2017 5/6/2017 22/5/17 21.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 14 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 13 0-2(6-7, 1-6) 31 31 33 37
26/5/2017 9/6/2017 1/6/17 21.30 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 14 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 12 2-0(6-4, 6-3) 37 52 43 58
26/5/2017 9/6/2017 8/6/17 21.30 ΧΩΡΑΚΗΣ 8 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 6 1-2(6-7, 6-3, 9-11) 62 62 64 67
27/5/2017 10/6/2017 5/6/17 21.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 5 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 3 0-2(3-6, 6-7) 65 65 71 74
29/5/2017 12/6/2017 ΑΚΥΡΩΣΗ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 15 ΡΑΠΤΗΣ 13 37 40
29/5/2017 12/6/2017 2/6/17 19.00 ΠΑΡΡΗ 5 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 4 2-0(6-2, 6-2) 26 36 31 31
29/5/2017 12/6/2017 13/6/17 21.00 ΔΕΣΚΑΣ 9 ΧΩΡΑΚΗΣ 8 2-0(6-2, 7-5) 59 72 62 62
30/5/2017 13/6/2017 28/6/17 21.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 7 ΒΡΕΤΤΟΣ 5 2-0(6-3, 6-4) 63 82 65 95
30/5/2017 13/6/2017 5/6/17 21.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 14 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 12 2-0(6-2, 7-6) 39 54 43 58
31/5/2017 14/6/2017 2/7/17 19.00 ΠΑΡΡΗ 5 ΤΖΟΥΜΑ ΖΩΗ 3 0-2(1-6, 0-6) 26 36 32 35
1/6/2017 15/6/2017 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 19 ΒΑΝΑΣ 18 27 29
1/6/2017 15/6/2017 6/6/17 21.00 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 19 ΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 17 0-2(6-7, 2-6) 27 27 33 36
2/6/2017 16/6/2017 12/6/17 21.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 14 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 12 0-2(5-7, 6-7) 39 54 50 53
4/6/2017 18/6/2017 9/6/17 21.00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 12 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 11 2-0(6-2, 6-3) 52 62 55 55
5/6/2017 19/6/2017 23/6/17 21.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 12 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 11 2-0(6-2, 6-4) 54 64 55 55
5/6/2017 19/6/2017 19/6/17 21.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 8 ΒΡΕΤΤΟΣ 6 2-1(6-4, 3-6, 10-8) 62 77 65 65
7/6/2017 21/6/2017 9/6/17 18.30 ΠΑΡΡΗ 3 ΠΑΛΟΓΛΟΥ ΑΝΤ. 1 0-2(0-6, 0-6) 36 36 59 62
9/6/2017 23/6/2017 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 13 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 12 50 52
10/6/2017 24/6/2017 12/6/17 21.00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 ΒΡΕΤΤΟΣ 6 2-1(6-1, 4-6, 10-4) 62 72 65 65
10/6/2017 24/6/2017 29/6/17 22.00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 4 1-2(3-6, 7-6, 8-10) 62 72 67 70
13/6/2017 27/6/2017 18/6/17 21.00 ΔΕΣΚΑΣ 4 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 3 0-2(4-6, 2-6) 72 72 74 78
13/6/2017 27/6/2017 21/6/17 21.30 ΒΡΕΤΤΟΣ 7 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 5 2-1(3-6, 6-4, 11-9) 65 80 67 67
15/6/2017 29/6/2017 19/6/17 21.00 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 14 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 14 2-1(6-4, 2-6, 14-12) 37 42 37 37
15/6/2017 29/6/2017 ΣΚΟΡΔΑΣ 19 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 18 29 30
20/6/2017 3/7/2017 20/6/17 21.30 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 2 1-2(6-3, 5-7, 4-10) 72 72 78 81
20/6/2017 3/7/2017 26/6/17 21.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 3 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 2 1-2(6-2, 5-7, 5-10) 77 77 78 100
20/6/2017 3/7/2017 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 21 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 19 27 30
21/6/2017 4/7/2017 25/6/17 20.30 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 12 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 10 2-0(6-1, 6-0) 53 68 55 55
21/6/2017 4/7/2017 27/6/17 21.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 11 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 9 2-0(6-2, 7-6) 54 79 58 58
21/6/2017 4/7/2017 4/7/17 22.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 6 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5 0-2(3-6, 3-6) 67 92 72 76
23/6/2017 6/7/2017 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 12 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 10 53 58
23/6/2017 6/7/2017 30/6/17 21.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 9 ΨΥΧΑΡΗΣ 7 2-1(3-6, 6-2, 10-8) 64 94 67 82
24/6/2017 7/7/2017 5/7/17 21.00 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 11 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 10 0-2(0-6, 1-6) 57 60 58 62
26/6/2017 9/7/2017 9/7/17 21.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 3 ΔΕΣΚΑΣ 2 1-2(6-7, 6-4, 5-10) 80 95 87 95
27/6/2017 9/7/2017 4/7/17 21.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 4 ΔΕΣΚΑΣ 3 1-2(2-6, 6-1, 4-10) 79 94 87 91
27/6/2017 9/7/2017 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 5 ΔΕΣΚΑΣ 3 76 87
27/6/2017 9/7/2017 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 5 ΒΡΕΤΤΟΣ 2 76 95
28/6/2017 9/7/2017 2/7/17 20.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 4 ΔΕΣΚΑΣ 3 2-0(7-6, 6-4) 82 92 87 87
29/6/2017 9/7/2017 6/7/17 22.00 ΔΕΣΚΑΣ 3 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 1 0-2(4-6, 4-6) 87 91 100 103
29/6/2017 9/7/2017 ΒΑΛΚΑΝΑΣ 15 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 14 40 55
29/6/2017 9/7/2017 3/7/17 21.00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ 15 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 13 1-2(6-2, 5-7, 7-10) 40 40 57 60
29/6/2017 9/7/2017 ΣΤΑΜΟΥ 27 ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ 27 10 10
29/6/2017 9/7/2017 ΣΤΑΜΟΥ 27 ΤΖΟΥΜΑΣ 26 10 14
29/6/2017 9/7/2017 6/7/17 19.00 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 5 ΠΑΡΡΗ 3 0-2(2-6, 4-6) 31 31 36 39
29/6/2017 9/7/2017 7/7/17 21.00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 8 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 5 2-1(1-6, 7-6, 10-6) 72 91 79 94
29/6/2017 9/7/2017 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 8 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 7 72 76
30/6/2017 9/7/2017 7/7/17 20.00 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 3 ΒΡΕΤΤΟΣ 2 2-0(6-2, 6-1) 87 97 95 95
30/6/2017 9/7/2017 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 3 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 1 87 100
30/6/2017 9/7/2017 9/7/17 21.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 3 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 1 0-2(4-6, 3-6) 94 94 100 106