ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ 2015-2016

ΑΧΑΡΝΑΙ TENNIS ACADEMY - LADDER 2015 - 2016


ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΚΛΗΣΕΩΝ
ΒΑΘΜΟΙ


Π Ρ Ο Κ Λ Η Σ Η
ΠΡΟΚΑΛΩΝ ΠΡΟΚ/ΜΕΝΟΣ
ΗΜ. ΠΡΟΚΛ. ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΗΜ. ΑΓΩΝΑ. ΠΡΟΚΑΛΩΝ ΘΕΣΗ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΘΕΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΡΙΝ ΜΕΤΑ ΠΡΙΝ ΜΕΤΑ
2/10/2015 12/10/2015 3/10/15 16.30 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 6 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 6 2-1(3-6, 6-3, 10-7) 5 10 5 5
2/10/2015 12/10/2015 6/10/15 21.00 ΣΤΑΜΟΥ 6 ΣΚΟΡΔΑΣ 6 0-2(4-6, 1-6) 5 5 5 10
4/10/2015 14/10/2015 8/10/15 22.00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 5 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 5 2-0(6-2, 7-5) 10 15 10 10
4/10/2015 14/10/2015 11/10/2015 19.00 ΚΟΣΜΙΔΗΣ 6 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 5 2-0(6-1, 6-0) 5 15 10 15
5/10/2015 15/10/2015 5/10/2015 22.00 ΜΕΤΑΞΑΣ 6 ΔΕΣΚΑΣ 5 1-2(2-6, 6-3, 5-7) 5 5 10 14
5/10/2015 15/10/2015 9/10/15 21.00 ΜΕΤΑΞΑΣ 7 ΤΖΟΥΜΑΣ 7 2-0(6-4, 6-1) 5 10 5 5
5/10/2015 15/10/2015 17/10/15 11.30 ΛΙΑΡΟΥ 3 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ 3 0-2(3-6, 1-6) 20 20 20 25
5/10/2015 15/10/2015 17/10/15 10.00 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ 4 ΣΤΡΟΓΓΥΛΑΚΗ 4 2-0(6-2, 6-0) 10 15 10 10
3/10/2015 13/10/2015 8/10/15 22.00 ΔΕΣΚΑΣ 5 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 5 0-2(2-6, 5-7) 10 14 10 15
5/10/2015 15/10/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΚΑΤΑΙΒΑΤΗΣ 7 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 7 5 5
2/10/2015 12/10/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΣΤΑΜΟΥ 6 ΚΑΤΑΙΒΑΤΗΣ 6 5 5
6/10/2015 16/10/2015 11/10/15 18.00 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ 2 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 1 1-2(3-6, 6-3, 5-10) 35 35 55 59
5/10/2015 15/10/2015 9/10/2015 19.00 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 7 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧ. 7 2-1(1-6, 6-2, 10-8) 5 10 5 5
6/10/2016 16/10/2015 14/10/2015 21.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 7 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 6 2-1(3-6, 6-2, 10-4) 5 15 10 15
6/10/2016 16/10/2015 25/10/15 9.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 7 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 6 2-0(6-1, 6-0) 5 25 10 10
6/10/2015 16/10/2015 9/10/15 20.30 ΣΤΑΜΟΥ 7 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 0-2(1-6, 4-6) 5 5 5 10
6/10/2015 16/10/2015 12/10/15 22.00 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 7 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 0-2(5-7, 2-6) 5 5 5 15
8/10/2015 18/10/2015 12/10/15 22.00 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 5 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 4 0-2(4-6, 1-6) 15 15 20 24
11/10/2015 21/10/2015 25/10/15 12.30 ΤΖΟΥΜΑ ΖΩΗ 4 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ 3 2-1(0-6, 6-0, 10-5) 10 20 20 25
10/10/2015 20/10/2015 7/11/15 16.30 ΚΟΝΤΙΖΑ 5 ΣΤΡΟΓΓΥΛΑΚΗ 4 0-2(3-6, 4-6) 5 5 10 14
10/10/2015 20/10/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΔΕΣΚΑΣ 6 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 5 14 15
12/10/2015 22/10/2015 16/10/15 21.00 ΔΕΣΚΑΣ 6 ΚΟΣΜΙΔΗΣ 5 1-2(6-1, 5-7, 6-10) 14 14 15 19
12/10/2015 22/10/2015 18/10/15 19.30 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 8 ΤΖΟΥΜΑΣ 8 0-2(4-6, 4-6) 5 5 5 10
12/10/2015 22/10/2015 15/10/15 22.00 ΜΕΤΑΞΑΣ 7 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 7 2-0(6-4, 6-2) 10 15 10 10
12/10/2015 22/10/2015 15/10/15 22.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 8 ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ 8 0-2(0-6, 1-6) 5 5 5 10
12/10/2015 22/10/2015 16/10/15 19.00 ΣΤΑΜΟΥ 8 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 7 2-0(6-3, 6-3) 5 15 10 10
12/10/2015 22/10/2015 18/10/15 13.30 ΠΑΡΡΗ 5 ΤΖΟΥΜΑ 4 2-0(6-3, 6-2) 5 15 10 10
14/10/2015 24/10/2015 20/10/15 21.30 ΚΟΣΜΙΔΗΣ 6 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 4 0-2(0-6, 5-7) 15 19 24 27
14/10/2015 24/10/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΚΟΣΜΙΔΗΣ 6 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 5 15 20
14/10/2015 24/10/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6 ΚΟΣΜΙΔΗΣ 6 15 15
16/10/2015 26/10/2015 30/10/15 21.00 ΣΚΟΡΔΑΣ 8 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6 0-2(2-6, 1-6) 10 10 15 18
16/10/2015 26/10/2015 18/10/15 18.00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 8 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 6 2-0(6-3, 7-6) 10 25 15 15
17/10/2015 27/10/2015 1/11/15 9.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 7 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 6 0-2(1-6, 1-6) 15 25 20 24
17/10/2015 27/10/2015 24/10/15 16.00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 10 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 9 0-2(4-6, 3-6) 5 5 10 14
18/10/2015 28/10/2015 31/10/15 21.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 9 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 7 0-2(5-7, 1-6) 10 10 15 18
19/10/2015 29/10/2015 31/10/15 13.30 ΠΑΡΡΗ 5 ΛΙΑΡΟΥ 4 2-1(6-2, 4-6, 10-6) 15 25 20 20
19/10/2015 29/10/2015 30/10/15 22.00 ΜΕΤΑΞΑΣ 7 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡ. 6 0-2(3-6, 3-6) 15 20 20 24
20/10/2015 30/10/2015 25/10/15 19.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 6 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 4 1-2(2-6, 6-4, 7-10) 20 20 25 28
20/10/2015 30/10/2015 4/11/15 21.00 ΔΕΣΚΑΣ 8 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡ. 6 0-2(3-6, 3-6) 14 24 20 27
21/10/2015 31/10/2015 21/10/15 22.00 ΔΕΣΚΑΣ 8 ΜΕΤΑΞΑΣ 7 2-1(6-4, 4-6, 6-3) 14 24 15 15
21/10/2015 31/10/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΔΕΣΚΑΣ 8 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 14 15
21/10/2015 31/10/2015 28/10/15 21.00 ΣΤΑΜΟΥ 7 ΜΕΤΑΞΑΣ 7 1-2(5-7, 6-4, 4-10) 15 15 15 20
21/10/2015 31/10/2015 20/11/15 20.30 ΣΤΑΜΟΥ 7 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 0-2(4-6, 4-6) 15 28 15 48
21/10/2015 31/10/2015 24/10/15 14.30 ΤΖΟΥΜΑΣ 9 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 9 2-0(6-4, 6-4) 10 15 10 10
22/10/2015 1/11/2015 30/10/15 20.00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 9 ΣΤΑΜΟΥ 7 0-2(5-7, 5-7) 5 5 15 18
26/10/2015 5/11/2015 13/1/16 22.00 ΡΩΜΑΝΟΣ 2 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 1 0-2(4-6, 1-6) 55 72 80 87
26/10/2015 5/11/2015 29/10/15 22.00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 8 ΔΕΣΚΑΣ 7 2-0(6-3, 6-2) 20 30 24 24
26/10/2015 5/11/2015 1/11/15 9.00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 8 ΚΟΣΜΙΔΗΣ 6 2-0(7-6, 6-4) 20 45 19 19
26/10/2015 5/11/2015 3/11/15 21.00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11 ΣΤΑΜΟΥ 9 2-0(6-0, 6-2) 10 40 15 18
26/10/2015 5/11/2015 29/10/15 22.00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 9 2-0(6-1, 7-6) 10 25 15 15
24/10/2015 3/11/2015 7/11/15 9.00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 7 ΤΖΟΥΜΑ 6 2-0(6-0, 6-3) 5 15 10 20
24/10/2015 3/11/2015 7/11/2015 10.30 ΠΑΤΣΗ 7 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 6 2-0(6-0, 6-1) 5 15 10 10
27/10/2015 6/11/2015 28/10/15 18.30 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 10 ΤΖΟΥΜΑΣ 9 0-2(3-6, 5-7) 14 14 15 19
28/10/2015 7/11/2015 5/11/15 22.00 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 11 ΜΕΤΑΞΑΣ 11 2-0(6-3, 6-4) 15 20 15 20
26/10/2015 5/11/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΨΥΧΑΡΗΣ 6 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 4 25 28
28/10/2015 7/11/2015 15/11/15 19.30 ΜΕΤΑΞΑΣ 9 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 9 2-0(7-6, 7-5) 15 25 15 28
29/10/2015 8/11/2015 6/11/15 21.00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 13 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 12 0-2(4-6, 0-6) 5 5 10 14
30/10/2015 9/11/2015 4/12/15 19.00 ΣΚΟΡΔΑΣ 14 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 13 2-1(4-6, 6-4, 10-7) 10 20 14 14
30/10/2015 9/11/2015 6/11/15 20.00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11 ΤΖΟΥΜΑΣ 10 2-0(6-0, 6-3) 18 28 19 19
30/10/2015 9/11/2015 10/11/15 21.00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11 ΜΕΤΑΞΑΣ 9 2-1(6-4, 4-6, 11-9) 18 43 20 20
30/10/2015 9/11/2015 26/11/15 22.00 ΜΕΤΑΞΑΣ 9 ΨΥΧΑΡΗΣ 7 2-1(2-6, 6-1, 10-7) 20 40 25 25
31/10/2015 10/11/2015 17/11/15 21.00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 12 ΤΖΟΥΜΑΣ 10 2-0(6-0, 6-0) 15 43 19 19
31/10/2015 10/11/2015 11/11/15 21.00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 12 ΣΤΑΜΟΥ 11 2-0(6-1, 6-2) 15 28 18 18
1/11/2015 11/11/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΖΑΡΚΑΔΑΣ 12 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 11 15 18
2/11/2015 12/11/2015 6/12/15 11.00 ΛΙΑΡΟΥ 4 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ 3 2-1(3-6, 6-1, 10-8) 20 34 25 25
2/11/2015 12/11/2015 8/11/15 18.00 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ 5 ΛΙΑΡΟΥ 4 1-2(3-6, 6-4, 7-10) 15 15 20 24
2/11/2015 12/11/2015 6/11/15 21.30 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧ 15 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 15 0-2(6-7, 5-7) 5 5 5 10
5/11/2015 15/11/2015 15/11/15 10.30 ΨΥΧΟΓΙΟΣ 16 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 16 2-0(6-2, 6-2) 5 10 5 5
5/11/2015 15/11/2015 14/11/15 9.00 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 7 ΣΑΛΟΝΙΚΑ 7 2-0(6-2, 6-2) 5 10 5 5
7/11/2015 17/11/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ 5 ΠΑΡΡΗ 3 15 25
9/11/2015 19/11/2015 14/11/15 16.30 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 9 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 7 0-2(6-7, 1-6) 24 24 27 30
9/11/2015 19/11/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 13 ΣΤΑΜΟΥ 12 14 18
9/11/2015 19/11/2015 15/11/15 10.30 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 7 ΤΖΟΥΜΑ 5 0-2(5-7, 2-6) 10 10 20 23
9/11/2015 19/11/2015 13/11/15 20.30 ΣΤΑΜΟΥ 12 ΤΖΟΥΜΑΣ 11 2-0(6-4, 6-4) 18 28 19 19
9/11/2015 19/11/2015 16/11/15 22.00 ΠΑΠΠΟΣ 15 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 14 2-1(6-1, 4-6, 12-10) 5 15 10 20
10/11/2015 20/11/2015 24/11/15 21.00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 ΡΩΜΑΝΟΣ 2 0-2(2-6, 0-6) 43 48 55 58
11/11/2015 21/11/2015 13/11/15 20.30 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 15 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 14 2-0(6-1, 6-2) 10 20 14 14
11/11/2015 21/11/2015 14/11/15 13.30 ΛΙΑΡΟΥ 4 ΠΑΡΡΗ 3 1-2(0-6, 6-3, 7-10) 24 24 25 29
10/11/2015 20/11/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 7 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6 27 28
10/11/2015 20/11/2015 22/11/15 10.30 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 7 ΛΕΒΗΣ 5 0-2(5-7, 3-6) 27 30 35 38
12/11/2015 22/11/2015 24/11/15 22.00 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 16 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 16 2-0(6-3, 6-2) 5 20 5 5
12/11/2015 22/11/2015 16/11/15 22.00 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 16 ΣΚΟΡΔΑΣ 15 2-1(3-6, 7-6, 10-6) 5 15 10 10
13/11/2015 23/11/2015 18/11/15 21.00 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 16 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 16 2-0(6-4, 6-1) 5 10 5 5
13/11/2015 23/11/2015 17/11/15 22.00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 8 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 7 2-0(6-4, 6-2) 28 38 30 30
13/11/2015 23/11/2015 15/1/16 21.30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 6 1-2(2-6, 6-3, 4-6) 28 38 35 56
15/11/2015 25/11/2015 30/11/15 22.00 ΜΕΤΑΞΑΣ 10 ΣΤΑΜΟΥ 8 2-1(6-0, 6-7, 10-6) 25 55 28 28
16/11/2015 26/11/2015 20/11/15 18.30 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 11 ΜΕΤΑΞΑΣ 10 2-0(6-2, 6-2) 24 34 25 25
16/11/2015 26/11/2015 20/11/15 21.30 ΔΕΣΚΑΣ 11 ΨΥΧΑΡΗΣ 10 2-0(6-3, 6-2) 24 34 25 25
16/11/2015 26/11/2015 27/11/15 18.00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 7 ΛΙΑΡΟΥ 5 2-0(6-0, 6-1) 15 30 24 24
16/11/2015 26/11/2015 20/11/15 19.00 ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ 15 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 14 2-0(6-3, 6-4) 10 20 14 14
16/11/2015 26/11/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΨΥΧΑΡΗΣ 10 ΣΤΑΜΟΥ 8 2-0(6-3, 6-1) 25 43 28 31
17/11/2015 27/11/2015 19/11/15 22.00 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 12 ΜΕΤΑΞΑΣ 10 2-0(6-4, 6-3) 20 30 25 25
16/11/2015 26/11/2015 20/12/15 10.00 ΠΑΤΣΗ 7 ΤΖΟΥΜΑ 6 2-0(6-2, 6-2) 15 25 23 23
18/11/2015 28/11/2015 23/11/15 22.00 ΠΑΠΠΟΣ 15 ΤΖΟΥΜΑΣ 14 2-0(6-3, 6-2) 15 25 19 19
19/11/2015 29/11/2015 22/12/15 22.00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 3 2-0(6-4, 6-3) 40 60 45 45
18/11/2015 28/11/2015 26/11/15 22.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 12 ΔΕΣΚΑΣ 12 2-0(6-2, 6-2) 24 39 24 34
18/11/2015 28/11/2015 2/12/15 21.00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 18 ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ 18 1-2(5-7, 6-3, 3-10) 5 5 5 10
19/11/2015 29/11/2015 21/11/15 13.30 ΠΑΡΡΗ 3 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ 2 0-2(2-6, 3-6) 29 29 35 39
19/11/2015 29/11/2015 31/1/16 11.30 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 8 ΛΕΒΗΣ 7 0-2(1-6, 1-6) 30 34 35 48
21/11/2015 1/12/2015 8/1/16 20.00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 1 0-2(2-6, 1-6) 48 48 80 83
23/11/2015 3/12/2015 3/12/15 22.00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 9 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 8 1-24-6, 6-3, 3-10) 38 38 39 43
24/11/2015 4/12/2015 1/12/15 21.00 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 14 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡ. 12 0-2(6-7, 2-6) 20 20 27 30
26/11/2015 6/12/2015 4/12/15 21.00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 8 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6 2-0(6-4, 6-1) 35 50 40 40
27/11/2015 7/12/2015 8/12/15 21.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 7 ΛΕΒΗΣ 5 0-2(0-6, 2-6) 34 43 38 41
26/11/2015 6/12/2015 14/12/15 22.00 ΜΕΤΑΞΑΣ 6 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6 0-2(2-6, 1-6) 40 55 40 45
26/11/2015 6/12/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΜΕΤΑΞΑΣ 6 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 5 40 43
26/11/2015 6/12/2015 16/12/15 21.00 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣ 13 ΣΤΑΜΟΥ 12 2-0(6-2, 6-2) 27 55 28 28
26/11/2015 6/12/2015 3/12/15 22.00 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣ 13 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 11 2-1(6-2, 0-6, 10-3) 27 45 30 30
30/11/2015 10/12/2015 5/12/15 18.00 ΜΕΤΑΞΑΣ 3 ΡΩΜΑΝΟΣ 2 0-2(2-6, 4-6) 55 55 58 62
30/11/2015 10/12/2015 15/12/15 22.00 ΔΕΣΚΑΣ 11 ΛΕΒΗΣ 9 0-2(3-6, 0-6) 34 34 38 44
1/12/2015 11/12/2015 12/12/15 16.30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΟΣ 20 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 20 0-2(0-6, 1-6) 5 5 5 10
1/12/2015 11/12/2015 18/12/15 20.30 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 20 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 19 2-1(5-7, 6-1, 10-7) 5 20 10 10
2/12/2015 12/12/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΨΥΧΑΡΗΣ 14 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡ. 12 25 30
2/12/2015 12/12/2015 6/12/15 14.00 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 15 ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ 15 2-1(4-6, 6-2, 10-2) 20 25 20 20
2/12/2015 12/12/2015 13/12/15 12.30 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 15 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 15 1-2(1-6, 6-2, 11-13) 20 25 20 29
2/12/2015 12/12/2015 23/12/15 21.00 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 15 ΣΤΑΜΟΥ 13 1-2(7-6, 3-6, 7-10) 20 29 28 31
3/12/2015 13/12/2015 4/12/15 20.30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 6 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 2-1(6-1, 3-6, 10-4) 43 58 48 48
3/12/2015 13/12/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣ 5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 45 48
5/12/2015 15/12/2015 6/12/2015 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 18 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ 18 2-0(7-5, 6-3) 5 10 5 5
7/12/2015 17/12/2015 13/12/15 10.30 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧ 19 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 17 1-2(6-4, 6-7, 3-10) 5 5 14 17
7/12/2015 17/12/2015 16/12/15 22.00 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧ 19 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 18 2-1(6-2, 4-6, 10-7) 5 15 10 10
7/12/2015 17/12/2015 8/12/15 22.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 19 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 17 2-0(6-3, 6-3) 5 20 14 14
7/12/2015 17/12/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ 18 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 18 10 10
8/12/2015 18/12/2015 14/12/15 22.00 ΣΚΟΡΔΑΣ 15 ΠΑΠΠΟΣ 14 0-2(1-6, 3-6) 20 20 25 29
8/12/2015 18/12/2015 13/12/15 10.00 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ 19 ΨΥΧΟΓΙΟΣ 19 1-2(4-6, 6-4, 13-15) 10 10 10 15
9/12/2015 19/12/2015 20/12/15 21.00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 19 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 18 2-0(6-4, 6-3) 10 30 14 14
9/12/2015 19/12/2015 12/12/15 18.00 ΤΖΟΥΜΑΣ 17 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 16 0-2(0-6, 4-6) 19 19 20 24
10/12/2015 20/12/2015 12/12/15 18.00 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 20 ΧΡΥΣΟΜΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 20 0-2(4-6, 3-6) 5 5 5 10
11/12/2015 21/12/2015 13/12/15 20.00 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 20 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 18 2-0(7-6, 6-1) 5 20 14 14
13/12/2015 23/12/2015 20/12/15 10.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 8 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7 2-1(6-2, 4-6, 10-0) 43 53 45 55
13/12/2015 23/12/2015 18/12/15 21.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 5 0-2(2-6, 4-6) 43 43 50 53
13/12/2015 23/12/2015 ΑΚΥΡΩΣΗ ΜΠΑΖΙΜΑΣ 17 ΨΥΧΑΡΗΣ 16 24 25
14/12/2015 24/12/2015 6/3/16 20.00 ΜΕΤΑΞΑΣ 4 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 3 2-1(6-4, 2-6, 11-9) 55 68 58 61
14/12/2015 24/12/2015 18/12/15 22.00 ΠΑΠΠΟΣ 13 ΔΕΣΚΑΣ 11 1-2(6-4, 3-6, 7-10) 29 29 34 37
14/12/2015 24/12/2015 19/12/15 13.00 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ 22 ΨΥΧΟΓΙΟΣ 20 2-0(6-3, 6-1) 10 25 15 15
15/12/2015 25/12/2015 19/12/15 13.00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΟΣ 22 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 21 1-2(2-6, 6-3, 4-10) 5 5 10 14
16/12/2015 26/12/2015 24/1/16 10.00 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣ 4 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 3 2-1(3-6, 7-6, 10-5) 55 70 58 58
20/12/2015 30/12/2015 22/12/15 22.00 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 19 ΨΥΧΟΓΙΟΣ 18 0-2(2-6, 1-6) 14 14 15 19
20/12/2015 30/12/2015 16/1/16 19.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 5 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 3 2-1(3-6, 7-5, 12-10) 53 78 58 58
22/12/2015 1/1/2016 27/12/15 11.00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 4 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ 2 2-0(6-1, 6-2) 30 45 39 39
29/12/2015 9/1/2016 29/12/15 22.00 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 14 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 13 0-2(4-6, 5-7) 29 29 30 34
29/12/2015 9/1/2016 7/1/16 22.00 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 14 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 13 2-0(6-4, 6-0) 29 39 30 30
20/12/2015 30/12/2015 2/1/2016 17.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 6 ΜΕΤΑΞΑΣ 5 2-0(7-6, 6-4) 53 63 55 55
4/1/2016 14/1/2016 5/1/16 21.00 ΜΕΤΑΞΑΣ 6 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡ. 6 0-2(4-6, 3-6) 55 55 55 60
4/1/2016 14/1/2016 7/2/16 19.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 2 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 1 0-2(0-6, 0-6) 63 81 80 91
5/1/2016 15/1/2016 27/1/16 21.00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 15 ΣΤΑΜΟΥ 14 2-1(3-6, 6-3, 10-4) 30 43 31 31
7/1/2016 17/1/2016 31/1/16 13.00 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ 3 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 1 2-0(6-1, 6-1) 39 54 59 59
7/1/2016 17/1/2016 29/1/16 18.00 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ 3 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 2 0-2(2-6, 2-6) 39 39 45 49
7/1/2016 17/1/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΠΑΤΣΗ 6 ΛΙΑΡΟΥ 4 25 34
7/1/2016 17/1/2016 12/1/16 21.00 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 16 ΣΤΑΜΟΥ 14 2-0(6-3, 6-3) 29 54 31 31
8/1/2016 18/1/2016 9/1/16 19.00 ΡΩΜΑΝΟΣ 3 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 2 2-0(7-5, 7-6) 62 72 63 63
8/1/2016 18/1/2016 13/1/16 21.00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 8 ΜΕΤΑΞΑΣ 6 0-2(6-7, 3-6) 48 48 55 58
11/1/2016 21/1/2016 15/1/16 21.30 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 ΡΩΜΑΝΟΣ 2 1-2(6-7, 6-4, 7-10) 60 60 72 75
11/1/2016 21/1/2016 24/1/16 14.00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 3 2-1(7-6, 6-7, 10-6) 60 70 63 78
11/1/2016 21/1/2016 20/1/16 21.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 18 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 16 0-2(3-6, 2-6) 25 25 30 33
11/1/2016 21/1/2016 30/1/16 9.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 18 ΠΑΠΠΟΣ 17 0-2(5-7, 5-7) 25 25 29 33
12/1/2016 22/1/2016 14/1/16 22.00 ΣΚΟΡΔΑΣ 19 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18 0-2(1-6, 0-6) 20 20 25 29
12/1/2016 22/1/2016 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 10 ΣΤΡΟΓΓΥΛΑΚΗ 9 10 14
12/1/2016 22/1/2016 17/1/2016 13.30 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 7 ΜΕΤΑΞΑΣ 6 2-1(1-6, 6-4, 10-8) 54 64 55 58
12/1/2016 22/1/2016 4/2/16 20.00 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 7 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 5 0-2(3-6, 3-6) 54 64 58 61
12/1/2016 22/1/2016 1/3/16 21.00 ΣΤΑΜΟΥ 15 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 14 0-2(4-6, 2-6) 31 31 34 38
12/1/2016 22/1/2016 3/2/16 21.00 ΣΤΑΜΟΥ 15 ΔΕΣΚΑΣ 13 0-2(2-6, 4-6) 31 31 37 40
12/1/2016 22/1/2016 15/1/16 20.00 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 25 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΟΣ 25 2-0(6-1, 6-4) 5 10 5 5
13/1/2016 23/1/2016 30/1/16 17.00 ΜΕΤΑΞΑΣ 5 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 3 0-2(4-6, 1-6) 58 58 63 81
19/1/2016 29/1/2016 31/1/16 18.30 ΠΑΠΠΟΣ 16 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 15 2-0(6-4, 7-5) 29 43 30 43
19/1/2016 29/1/2016 31/1/16 20.30 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 22 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 20 0-2(3-6, 4-6) 14 14 17 20
21/1/2016 31/1/2016 28/1/16 22.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 18 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17 0-2(1-6, 0-6) 25 25 29 33
25/1/2016 4/2/2016 3/2/16 22.00 ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 3 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 1 2-1(6-3, 2-6, 12-10) 75 100 87 87
25/1/2016 4/2/2016 31/1/16 18.00 ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 3 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 2 2-0(6-0, 6-0) 75 85 78 81
25/1/2016 4/2/2016 26/1/16 21.00 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 24 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 23 2-0(6-2, 6-2) 10 20 14 14
25/1/2016 4/2/2016 29/1/16 19.30 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 24 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 23 2-0(6-3, 6-1) 10 30 14 14
27/1/2016 6/2/2016 15/2/16 22.00 ΣΚΟΡΔΑΣ 19 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 18 2-0(6-1, 7-5) 20 30 25 25
27/1/2016 6/2/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΜΠΑΖΙΜΑΣ 5 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡ 4 64 70
27/1/2016 6/2/2016 30/1/16 15.00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 7 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 5 2-0(6-2, 6-0) 56 71 64 64
28/1/2016 7/2/2016 31/1/16 16.00 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 19 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17 0-2(2-6, 6-7) 20 20 29 36
28/1/2016 7/2/2016 15/2/16 22.00 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 19 ΠΑΠΠΟΣ 17 0-2(2-6, 2-6) 20 30 29 46
1/2/2016 11/2/2016 18/2/16 21.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 17 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 16 0-2(1-6, 3-6) 25 33 30 34
1/2/2016 11/2/2016 7/2/16 17.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 17 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 17 2-0(6-4, 6-3) 25 30 25 25
2/2/2016 12/2/2016 7/2/16 10.00 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 21 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 18 0-2(3-6, 4-6) 14 14 20 23
2/2/2016 12/2/2016 13/2/16 18.30 ΜΕΤΑΞΑΣ 7 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 6 3-6, 0-4 RET 58 58 64 68
3/2/2016 13/2/2016 14/2/16 19.00 ΔΕΣΚΑΣ 12 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 10 2-0(6-1, 6-1) 37 55 43 43
3/2/2016 13/2/2016 6/2/16 16.00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 3 ΡΩΜΑΝΟΣ 2 0-2(2-6, 1-6) 71 71 85 104
3/2/2016 13/2/2016 26/2/16 19.30 ΦΩΚΙΤΗΣ 18 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 16 2-1(6-4, 3-6, 10-4) 20 40 30 40
3/2/2016 13/2/2016 19/2/16 21.00 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 16 ΣΤΑΜΟΥ 15 2-0(6-2, 7-5) 30 40 31 31
3/2/2016 13/2/2016 2/3/16 21.00 ΣΤΑΜΟΥ 15 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13 0-2(0-6, 2-6) 31 31 36 54
7/2/2016 17/2/2016 23/2/16 21.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 17 ΣΤΑΜΟΥ 16 2-0(6-3, 6-1) 30 43 31 31
8/2/2016 18/2/2016 14/2/16 9.00 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 19 ΨΥΧΑΡΗΣ 17 0-2(2-6, 2-6) 23 23 30 33
8/2/2016 18/2/2016 13/2/16 13.00 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 23 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 23 0-2(5-7, 2-6) 14 14 14 19
10/2/2016 20/2/2016 3/4/16 21.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 24 ΤΖΟΥΜΑΣ 21 2-0(6-4, 6-2) 10 25 19 19
16/2/2016 26/2/2016 25/2/16 21.00 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 19 ΣΤΑΜΟΥ 18 2-0(6-0, 6-4) 30 44 31 31
16/2/2016 26/2/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΨΥΧΑΡΗΣ 17 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 16 33 34
16/2/2016 26/2/2016 19/2/16 21.30 ΔΕΣΚΑΣ 9 ΜΕΤΑΞΑΣ 8 2-0(6-4, 6-1) 55 65 58 58
17/2/2016 27/2/2016 19/2/16 20.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 27 ΤΖΟΥΜΑΣ 23 2-0(6-1, 6-3) 5 20 19 19
20/2/2016 2/3/2016 21/2/16 21.20 ΦΩΚΙΤΗΣ 22 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 22 2-0(7-6, 6-4) 20 25 20 20
21/2/2016 3/3/2016 27/2/16 12.00 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 11 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 10 2-0(7-6, 6-3) 5 15 10 10
20/2/2016 2/3/2016 29/2/16 22.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 22 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 20 2-1(4-6, 6-3, 10-5) 20 35 25 25
20/2/2016 2/3/2016 25/2/16 22.00 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 6 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 2 0-2(0-6, 0-6) 68 68 91 94
22/2/2016 4/3/2016 28/2/16 10.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 28 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 24 2-0(6-3, 6-3) 5 20 19 19
22/2/2016 4/3/2016 28/2/16 12.00 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ 16 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 14 2-0(6-1, 6-3) 36 51 40 40
22/2/2016 4/3/2016 29/2/16 22.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 21 ΣΚΟΡΔΑΣ 20 2-1(6-1, 4-6, 10-2) 25 50 30 30
22/2/2016 4/3/2016 11/3/16 19.00 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 14 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 13 2-1(4-6, 6-1, 10-5) 40 50 43 43
22/2/2016 4/3/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 24 ΚΟΣΜΙΔΗΣ 24 19 19
24/2/2016 6/3/2016 1/3/16 22.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 13 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 13 2-0(6-1, 6-0) 43 48 43 43
24/2/2016 6/3/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΨΥΧΑΡΗΣ 13 ΠΑΠΠΟΣ 11 43 46
24/2/2016 6/3/2016 7/3/16 22.00 ΣΚΟΡΔΑΣ 19 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 17 0-2(1-6, 2-6) 30 30 34 77
26/2/2016 8/3/2016 27/2/16 19.30 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 13 ΠΑΠΠΟΣ 11 2-1(6-3, 3-6, 10-8) 44 59 46 46
26/2/2016 8/3/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 14 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 13 43 44
28/2/2016 10/3/2016 7/5/16 10.30 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 10 ΣΤΡΟΓΓΥΛΑΚΗ 9 2-1(6-4, 1-6, 10-4) 10 20 14 14
29/2/2016 11/3/2016 5/3/16 17.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 23 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 22 2-0(6-2, 6-1) 20 30 23 23
29/2/2016 11/3/2016 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 8 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ 6 15 25
29/2/2016 11/3/2016 15/3/16 20.30 ΜΕΤΑΞΑΣ 10 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 6 1-2(6-4, 3-6, 5-10) 58 71 68 71
29/2/2016 11/3/2016 7/3/16 22.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 12 ΜΕΤΑΞΑΣ 10 1-2(6-4, 5-7, 8-10) 50 50 58 71
29/2/2016 11/3/2016 2/4/16 18.00 ΛΙΑΡΟΥ 4 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ 2 0-2(0-6, 2-6) 34 34 54 57
29/2/2016 11/3/2016 9/3/16 18.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 19 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 17 2-0(6-2, 6-3) 35 50 40 40
1/3/2016 11/3/2016 10/3/16 22.00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 15 ΦΩΚΙΤΗΣ ΑΓΓ 12 2-0(6-2, 6-1) 45 60 50 50
1/3/2016 11/3/2016 5/3/16 18.30 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 9 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 6 2-0(6-3, 6-3) 59 74 68 68
1/3/2016 11/3/2016 11/3/16 21.00 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 9 ΔΕΣΚΑΣ 7 2-0(6-2, 6-2) 59 92 65 65
1/3/2016 11/3/2016 17/3/16 21.00 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 18 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 16 6-0, 4-1, RETIRED 38 53 43 43
1/3/2016 11/3/2016 16/3/16 21.00 ΣΤΑΜΟΥ 20 ΒΡΕΤΤΟΣ 19 0-2(0-6, 6-7) 31 31 35 54
4/3/2016 14/3/2016 22/3/16 21.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 13 ΦΩΚΙΤΗΣ ΑΓΓ 12 1-2(6-1, 4-6, 7-10) 48 48 50 54
6/3/2016 16/3/2016 23/3/16 22.00 ΜΕΤΑΞΑΣ 7 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 2 0-2(0-6, 0-6) 68 71 94 97
7/3/2016 17/3/2016 20/3/16 10.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 20 ΣΤΑΜΟΥ 19 2-0(6-1, 6-2) 30 40 31 31
7/3/2016 17/3/2016 27/3/16 9.00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 14 ΨΥΧΑΡΗΣ 12 2-0(6-0, 6-2) 45 90 48 48
8/3/2016 18/3/2016 25/3/16 10.30 ΨΥΧΑΡΗΣ 12 ΛΕΒΗΣ 12 0-2(1-6, 1-6) 48 48 48 53
10/3/2016 20/3/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΒΡΕΤΤΟΣ 11 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 9 50 61
10/3/2016 20/3/2016 19/3/16 13.15 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 25 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 23 0-2(2-6, 1-6) 14 14 19 22
12/3/2016 22/3/2016 24/3/16 22.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 19 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 17 1-2(6-1, 1-6, 3-10) 30 40 38 60
15/3/2016 25/3/2016 1/4/16 18.30 ΜΕΤΑΞΑΣ 5 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 3 2-1(6-4, 3-6, 10-2) 71 86 92 92
15/3/2016 25/3/2016 24/3/16 21.30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 9 ΔΕΣΚΑΣ 7 2-0(6-1, 6-0) 60 75 65 65
16/3/2016 26/3/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΣΤΑΜΟΥ 17 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 15 31 43
16/3/2016 26/3/2016 22/3/16 21.00 ΣΤΑΜΟΥ 17 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 16 0-2(2-6, 0-6) 31 31 38 57
19/3/2016 29/3/2016 28/3/16 22.00 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 19 ΧΩΡΑΚΗΣ 18 0-2(0-6, 0-6) 25 25 30 44
20/3/2016 30/3/2016 10/4/2016 ΦΩΚΙΤΗΣ 12 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10 0-2(2-6, 2-6) 50 54 54 57
22/3/2016 2/4/2016 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ 10 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 8 54 61
22/3/2016 2/4/2016 8/4/16 20.00 ΛΕΒΗΣ 13 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 12 2-0(6-0, 6-2) 48 93 50 53
22/3/2016 2/4/2016 31/3/16 21.00 ΛΕΒΗΣ 13 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 11 2-0(6-0, 6-2) 48 68 53 64
22/3/2016 2/4/2016 29/3/16 20.00 ΖΕΡΒΑΣ 28 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 26 2-0(6-0, 6-1) 5 20 14 14
22/3/2016 2/4/2016 21/4/16 22.00 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 10 ΔΕΣΚΑΣ 7 0-2(4-6, 3-6) 57 64 65 71
22/3/2016 2/4/2016 29/3/16 21.00 ΣΤΑΜΟΥ 18 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 17 0-2(1-6, 0-6) 31 31 38 42
22/3/2016 2/4/2016 29/3/16 21.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 11 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 10 0-2(3-6, 2-6) 54 54 57 64
24/3/2016 4/4/2016 5/4/16 21.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 16 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 12 1-2(6-2, 6-7, 3-10) 40 44 50 53
25/3/2016 5/4/2016 27/3/16 10.30 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 8 ΠΑΡΡΗ 5 2-0(6-0, 6-2) 15 30 29 29
24/3/2016 4/4/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΒΡΕΤΤΟΣ 11 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 10 54 60
25/3/2016 5/4/2016 6/4/16 21.15 ΛΕΒΗΣ 15 ΦΩΚΙΤΗΣ ΑΓΓ 13 2-0(6-0, 6-4) 48 83 54 54
24/3/2016 4/4/2016 4/4/16 22.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 11 ΔΕΣΚΑΣ 8 2-0(6-3, 7-6) 54 69 65 65
27/3/2016 7/4/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΨΥΧΑΡΗΣ 14 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 13 48 50
29/3/2016 9/4/2016 ΠΑΠΠΟΣ 15 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 13 46 50
29/3/2016 9/4/2016 25/4/16 22.00 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 9 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 6 2-1(6-2, 3-6, 10-7) 64 79 71 86
30/3/2016 10/4/2016 13/4/16 21.00 ΣΤΑΜΟΥ 19 ΧΩΡΑΚΗΣ 16 0-2(1-6, 1-6) 31 31 44 47
31/3/2016 3/4/2016 3/4/16 10.30 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 5 ΛΙΑΡΟΥ 4 2-0(6-2, 6-1) 30 40 34 34
1/4/2016 11/4/2016 12/4/16 21.30 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 7 ΜΕΤΑΞΑΣ 5 2-1(6-4, 4-6, 10-2) 71 86 86 86
1/4/2016 11/4/2016 7/4/16 22.00 ΜΕΤΑΞΑΣ 5 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 4 0-2(1-6, 3-6) 86 86 90 94
1/4/2016 11/4/2016 3/4/16 13.30 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ 2 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 1 0-2(3-6, 6-7) 54 57 59 63
3/4/2016 13/4/2016 20/4/16 21.00 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 14 ΦΩΚΙΤΗΣ ΑΓΓ 13 2-0(6-3, 6-0) 50 63 54 54
4/4/2016 14/4/2016 12/4/16 19.00 ΖΕΡΒΑΣ 25 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 23 2-0(6-0, 6-0) 20 35 23 23
4/4/2016 14/4/2016 7/4/16 21.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 9 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 7 2-0(6-3, 6-1) 69 84 71 71
4/4/2016 14/4/2016 9/4/2016 9.00 ΛΙΑΡΟΥ 5 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 4 0-2(0-6, 2-6) 34 34 40 44
4/4/2016 14/4/2016 27/4/16 12.30 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 3 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 1 2-0(6-2, 6-4( 49 64 63 63
5/4/2016 15/4/2016 16/4/16 9.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 18 ΨΥΧΑΡΗΣ 16 2-0(6-1, 6-3) 44 62 48 48
5/4/2016 15/4/2016 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 23 ΣΤΑΜΟΥ 21 25 31
5/4/2016 15/4/2016 24/5/16 20.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ 23 ΣΚΟΡΔΑΣ 22 2-0(7-5, 6-4) 25 35 30 45
6/4/2016 16/4/2016 10/5/16 21.00 ΛΕΒΗΣ 6 ΜΕΤΑΞΑΣ 5 2-0(6-4, 6-0) 83 118 86 86
7/4/2016 17/4/2016 14/4/16 21.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 6 ΜΕΤΑΞΑΣ 5 2-0(6-3, 6-0) 84 94 86 86
7/4/2016 17/4/2016 17/4/16 18.00 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 9 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 8 0-2(1-6, 4-6) 71 86 81 85
10/4/2016 20/4/2016 14/4/16 22.00 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ 14 ΔΕΣΚΑΣ 11 2-0(6-1, 7-6) 54 72 65 65
10/4/2016 20/4/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΛΕΒΗΣ 4 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 2 93 97
11/4/2016 21/4/2016 16/4/16 18.00 ΠΑΡΡΗ 6 ΛΙΑΡΟΥ 5 2-1(4-6, 6-0, 11-9) 29 39 34 34
12/4/2016 22/4/2016 15/4/16 19.30 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 16 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14 1-2(2-6, 7-6, 3-10) 53 53 57 75
12/4/2016 22/4/2016 21/4/16 21.00 ΖΕΡΒΑΣ 22 ΧΩΡΑΚΗΣ 19 2-0(6-0, 6-0) 35 50 44 44
13/4/2016 23/4/2016 16/4/16 18.00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 13 ΔΕΣΚΑΣ 11 0-2(4-6, 2-6) 61 61 65 68
13/4/2016 23/4/2016 15/4/16 21.00 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 28 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 26 2-0(6-2, 6-2) 20 35 23 23
13/4/2016 23/4/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΣΤΑΜΟΥ 23 ΖΕΡΒΑΣ 22 31 35
14/4/2016 24/4/2016 22/4/16 19.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 3 ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1 0-2(2-6, 1-6) 94 94 104 107
15/4/2016 25/4/2016 18/4/16 22.00 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 5 ΒΡΕΤΤΟΣ 3 2-0(6-3, 6-4) 92 107 94 94
15/4/2016 25/4/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΧΩΡΑΚΗΣ 17 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 15 47 53
17/4/2016 27/4/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΨΥΧΑΡΗΣ 17 ΦΩΚΙΤΗΣ ΑΓΓ 15 48 54
17/4/2016 27/4/2016 22/4/16 21.00 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 26 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 24 0-2(3-6, 4-6) 22 22 25 28
18/4/2016 28/4/2016 22/4/16 20.30 ΜΕΤΑΞΑΣ 6 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 5 0-2(2-6, 0-6) 86 86 92 111
18/4/2016 28/4/2016 19/4/16 19.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 7 ΜΕΤΑΞΑΣ 6 2-0(6-3, 6-3) 85 95 86 86
18/4/2016 28/4/2016 22/4/16 17.30 ΠΑΡΡΗ 5 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 4 0-2(3-6, 3-6) 39 39 44 48
18/4/2016 28/4/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΜΠΑΖΙΜΑΣ 6 ΛΕΒΗΣ 4 86 93
19/4/2016 29/4/2016 20/4/16 21.15 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 21 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 20 0-2(2-6, 2-6) 35 35 42 46
19/4/2016 29/4/2016 24/4/16 18.00 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 25 ΣΚΟΡΔΑΣ 23 2-1(3-6, 6-1, 10-8) 23 38 30 30
19/4/2016 29/4/2016 26/4/16 10.00 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 11 ΤΖΟΥΜΑ 8 0-2(1-6, 1-6) 10 10 23 26
19/4/2016 29/4/2016 15/5/16 19.00 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 6 ΒΡΕΤΤΟΣ 4 1-2(7-6, 4-6, 7-10) 86 86 94 97
19/4/2016 29/4/2016 26/4/16 19.00 ΛΕΒΗΣ 6 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 4 2-0(7-6, 6-1) 93 108 95 95
20/4/2016 30/4/2016 3/5/16 19.00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 5 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 4 2-0(6-3, 6-0) 94 104 95 95
20/4/2016 30/4/2016 18/5/16 22.00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 5 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 3 0-2(2-6, 4-6) 94 104 97 100
21/4/2016 1/5/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΖΕΡΒΑΣ 20 ΨΥΧΑΡΗΣ 17 35 48
21/4/2016 1/5/2016 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 13 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 12 63 64
21/4/2016 1/5/2016 25/4/16 22.00 ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 13 ΔΕΣΚΑΣ 11 1-2(3-6, 6-4, 6-10) 63 63 68 74
21/4/2016 1/5/2016 3/5/16 21.00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 9 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 7 2-0(6-3, 6-0) 71 86 86 86
22/4/2016 2/5/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΖΕΡΒΑΣ 16 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 14 50 61
24/4/2016 4/5/2016 5/5/16 22.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 13 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 11 0-2(3-6, 2-6) 62 62 64 82
24/4/2016 4/5/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΨΥΧΑΡΗΣ 17 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 14 48 61
25/4/2016 5/5/2016 15/6/16 22.00 ΔΕΣΚΑΣ 10 ΜΕΤΑΞΑΣ 8 2-0(6-2, 6-2) 74 92 86 86
25/4/2016 5/5/2016 12/5/16 21.00 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 12 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 10 0-2(3-6, 0-6) 64 82 71 89
25/4/2016 5/5/2016 8/5/16 18.00 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 22 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 21 2-0(7-5, 6-4) 35 49 38 38
25/4/2016 5/5/2016 13/5/16 20.00 ΣΤΑΜΟΥ 23 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 21 2-0(7-5, 6-4) 31 46 38 38
3/5/2016 13/5/2016 4/5/16 21.00 ΣΤΑΜΟΥ 23 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 22 1-2(6-3, 5-7, 1-6) 31 31 35 39
4/5/2016 14/5/2016 8/5/16 18.00 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ 3 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 2 2-1(5-7, 6-3, 14-12) 57 67 63 63
5/5/2016 15/5/2016 7/5/16 16.30 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 21 ΨΥΧΑΡΗΣ 18 1-2(2-6, 7-6, 8-10) 39 39 48 51
6/5/2016 16/5/2016 8/5/16 12.00 ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ 33 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 31 0-2(1-6, 6-7) 5 5 14 17
6/5/2016 16/5/2016 10/5/16 21.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 14 ΔΕΣΚΑΣ 11 2-0(7-6, 6-4) 62 77 74 74
10/5/2016 20/5/2016 11/5/16 21.00 ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 3 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 1 2-0(6-2, 6-4) 107 122 111 111
10/5/2016 20/5/2016 13/5/16 21.00 ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 3 ΛΕΒΗΣ 2 0-2(4-6, 6-7) 107 122 108 122
10/5/2016 20/5/2016 18/5/16 21.00 ΛΕΒΗΣ 2 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 1 2-0(7-5, 6-3) 108 132 111 111
12/5/2016 22/5/2016 2/6/16 22.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 17 ΦΩΚΙΤΗΣ ΑΓΓ 16 2-1(6-4, 4-6, 10-5) 51 61 54 72
12/5/2016 22/5/2016 20/5/16 21.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 10 ΜΕΤΑΞΑΣ 8 2-0(6-2, 6-1) 77 92 86 86
13/5/2016 23/5/2016 24/6/16 21.00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 4 ΛΕΒΗΣ 2 0-2(5-7, 6-7) 104 104 118 135
16/5/2016 26/5/2016 19/5/16 21.00 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 18 ΦΩΚΙΤΗΣ ΑΓΓ 15 0-2(3-6, 4-6) 49 49 54 57
16/5/2016 26/5/2016 21/5/16 17.00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 6 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 5 2-1(6-4, 6-7, 10-4) 89 99 95 95
16/5/2016 26/5/2016 19/5/16 20.00 ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΗΣ 29 ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ 27 0-2(3-6, 4-6) 17 17 20 23
17/5/2016 27/5/2016 29/5/16 11.30 ΤΖΟΥΜΑ ΖΩΗ 7 ΠΑΡΡΗ 5 2-0(6-0, 6-4) 26 41 39 39
17/5/2016 27/5/2016 22/5/16 16.30 ΣΚΟΡΔΑΣ 23 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 22 1-2(6-7, 7-6, 8-10) 30 45 28 42
17/5/2016 27/5/2016 19/5/16 22.00 ΣΚΟΡΔΑΣ 23 ΣΤΑΜΟΥ 20 2-0(7-6, 7-5) 30 45 46 46
17/5/2016 27/5/2016 22/5/16 18.00 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 3 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ 1 2-1(1-6, 6-4, 10-5) 63 78 67 67
17/5/2016 27/5/2016 24/5/16 22.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 15 ΔΕΣΚΑΣ 11 2-1(7-6, 3-6, 11-9) 54 72 74 74
19/5/2016 29/5/2016 23/5/16 22.00 ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ 28 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 26 2-1(3-6, 6-3, 10-6) 23 38 28 28
20/5/2016 30/5/2016 26/5/16 22.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 18 ΔΕΣΚΑΣ 13 0-2(2-6, 2-6) 51 51 74 77
20/5/2016 30/5/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΜΕΤΑΞΑΣ 10 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 10 86 86
20/5/2016 30/5/2016 27/5/16 20.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 8 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 7 0-2(1-6, 3-6) 92 92 95 99
18/5/2016 23/5/2016 23/5/16 22.00 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 11 ΜΕΤΑΞΑΣ 10 2-0(6-2, 6-1) 82 92 86 86
20/5/2016 30/5/2016 27/5/16 21.00 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 26 ΣΚΟΡΔΑΣ 23 2-0(6-2, 6-3) 28 43 45 45
22/5/2016 1/6/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΣΤΑΜΟΥ 22 ΨΥΧΑΡΗΣ 20 46 49
22/5/2016 1/6/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΣΤΑΜΟΥ 22 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 18 46 51
23/5/2016 2/6/2016 16/6/16 21.00 ΠΑΠΠΟΣ 22 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 22 0-2(2-6, 5-7) 46 46 46 51
23/5/2016 2/6/2016 ΣΚΟΡΔΑΣ 23 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 22 45 46
23/5/2016 2/6/2016 25/5/16 21.00 ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2 ΛΕΒΗΣ 1 2-0(6-4, 7-5) 122 132 132 132
24/5/2016 3/6/2016 12/6/16 20.00 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 10 ΧΩΡΑΚΗΣ 8 0-2(1-6, 5-7) 86 89 92 95
24/5/2016 3/6/2016 30/5/16 22.00 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 8 ΒΡΕΤΤΟΣ 6 2-0(6-2, 6-3) 92 107 97 97
24/5/2016 3/6/2016 3/6/16 19.00 ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ 25 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 24 2-1(7-5, 2-6, 10-7) 38 48 42 42
24/5/2016 3/6/2016 ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ 25 ΣΚΟΡΔΑΣ 22 38 45
24/5/2016 3/6/2016 3/6/16 21.00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 9 ΧΩΡΑΚΗΣ 8 2-0(6-2, 6-2) 89 109 92 92
27/5/2016 6/6/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ 21 ΣΤΑΜΟΥ 19 43 46
27/5/2016 6/6/2016 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 5 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 3 99 104
30/5/2016 9/6/2016 6/6/16 22.00 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 3 ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1 0-2(3-6, 3-6) 107 107 132 135
30/5/2016 9/6/2016 30/6/16 22.00 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 3 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 2 2-0(6-3, 6-2) 107 127 111 115
31/5/2016 10/6/2016 1/6/16 21.00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11 2-1(6-2, 3-6, 10-6) 70 85 75 75
1/6/2016 11/6/2016 7/6/16 21.30 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 18 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13 0-2(2-6, 0-6) 49 49 70 88
1/6/2016 11/6/2016 21/6/16 21.00 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 5 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 3 2-0(6-2, 6-0) 100 115 107 107
2/6/2016 12/6/2016 5/6/16 20.00 ΔΕΣΚΑΣ 11 ΜΠΑΖΙΜΑΣ 9 0-2(2-6, 5-7) 77 77 86 89
2/6/2016 12/6/2016 3/7/16 20.30 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ 2 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 1 1-2(3-6, 6-1, 8-10) 67 67 78 82
3/6/2016 13/6/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΨΥΧΑΡΗΣ 16 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12 61 75
3/6/2016 13/6/2016 5/6/2016 18.30 ΠΑΡΡΗ 6 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 4 1-2(1-6, 7-5, 9-11) 39 39 48 51
3/6/2016 13/6/2016 17/6/16 21.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 15 ΔΕΣΚΑΣ 13 1-2(6-4, 3-6, 1-6) 72 72 77 95
3/6/2016 13/6/2016 8/6/16 21.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 15 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14 0-2(1-6, 3-6) 72 72 75 79
6/6/2016 16/6/2016 16/6/16 22.00 ΔΕΣΚΑΣ 13 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 12 0-2(5-7, 3-6) 77 92 85 106
7/6/2016 17/6/2016 18/6/16 18.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 8 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 6 2-0(6-1, 6-1) 99 114 104 104
7/6/2016 17/6/2016 11/6/16 10.00 ΛΙΑΡΟΥ 7 ΤΖΟΥΜΑ ΖΩΗ 5 2-1(6-4, 4-6, 10-7) 34 49 41 41
7/6/2016 17/6/2016 14/6/16 21.30 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 12 ΧΩΡΑΚΗΣ 10 2-0(6-4, 6-3) 88 103 92 95
7/6/2016 17/6/2016 12/6/16 20.00 ΛΙΑΡΟΥ 7 ΠΑΡΡΗ 6 1-2(1-6, 6-2, 10-12) 34 49 39 43
10/6/2016 20/6/2016 22/6/16 22.00 ΨΥΧΑΡΗΣ 19 ΔΕΣΚΑΣ 15 0-2(2-6, 3-6) 61 61 77 113
12/6/2016 22/6/2016 19/6/16 20.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 9 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 8 0-2(4-6, 4-6) 97 97 99 118
13/6/2016 23/6/2016 17/6/16 18.00 ΛΙΑΡΟΥ 5 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 4 0-2(0-6, 2-6) 49 49 51 55
15/6/2016 25/6/2016 15/6/16 21.00 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 21 ΦΩΚΙΤΗΣ ΑΓΓ 16 2-1(4-6, 6-2, 11-9) 49 64 72 72
15/6/2016 25/6/2016 27/6/16 22.00 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 4 6-3 RETIRED 107 117 109 109
15/6/2016 25/6/2016 28/6/16 21.30 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 9 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 2-1(6-7, 6-3, 11-9) 99 133 103 106
16/6/2016 26/6/2016 20/6/16 22.00 ΔΕΣΚΑΣ 12 ΒΡΕΤΤΟΣ 10 2-0(6-1, 6-4) 92 110 97 97
20/6/2016 30/6/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 5 106 109
20/6/2016 30/6/2016 4/7/16 22.00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 6 2-0(6-0, 6-2) 106 116 107 127
21/6/2016 1/7/2016 30/6/16 20.00 ΔΕΣΚΑΣ 5 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 3 0-2(3-6, 1-6) 110 113 118 136
21/6/2016 1/7/2016 23/6/16 22.00 ΔΕΣΚΑΣ 5 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 4 1-2(7-6, 1-6, 2-10) 110 110 111 115
21/6/2016 1/7/2016 24/6/16 19.00 ΠΑΛΟΓΛΟΥ 27 ΣΚΟΡΔΑΣ 25 1-2(6-1, 2-6, 8-10) 42 42 45 48
21/6/2016 1/7/2016 30/6/16 21.45 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 10 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 8 2-0(6-2, 6-3) 100 130 106 106
22/6/2016 2/7/2016 26/6/16 19.30 ΠΑΡΡΗ 6 ΛΙΑΡΟΥ 5 1-2(7-5, 2-6, 5-10) 43 43 49 53
24/6/2016 4/7/2016 13/7/16 19.00 ΠΑΡΡΗ 6 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 4 0-2(3-6, 3-6) 43 43 55 58
24/6/2016 4/7/2016 27/6/16 22.30 ΧΩΡΑΚΗΣ 11 ΒΡΕΤΤΟΣ 10 2-1(6-4, 3-6, 10-8) 95 105 97 97
24/6/2016 4/7/2016 8/7/16 21.00 ΛΕΒΗΣ 2 ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1 2-1(7-5, 4-6, 10-7) 132 148 135 135
24/6/2016 4/7/2016 26/6/16 19.30 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 24 ΣΚΟΡΔΑΣ 22 0-2(3-6, 5-7) 43 43 48 51
24/6/2016 4/7/2016 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 24 ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ 22 43 48
25/6/2016 5/7/2016 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 5 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 3 109 115
25/6/2016 5/7/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 3 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 2 115 118
25/6/2016 5/7/2016 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 8 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 104 106
25/6/2016 5/7/2016 7/7/16 22.00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 8 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 6 2-0(6-4, 6-1) 104 123 107 127
26/6/2016 6/7/2016 ΒΡΕΤΤΟΣ 9 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 97 106
27/6/2016 7/7/2016 6/7/16 21.00 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 3 ΛΕΒΗΣ 1 0-2(2-6, 4-6) 115 115 135 138
27/6/2016 7/7/2016 8/7/16 21.00 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ 3 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 2 0-2(3-6, 6-7) 115 115 133 150
27/6/2016 7/7/2016 14/7/16 19.00 ΛΙΑΡΟΥ 5 ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗ 4 0-2(1-6, 6-7) 53 53 55 62
27/6/2016 7/7/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΛΙΑΡΟΥ 5 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 3 53 64
27/6/2016 7/7/2016 4/7/16 22.00 ΦΩΚΙΤΗΣ 14 ΜΕΤΑΞΑΣ 12 2-0(6-0, 6-3) 72 87 86 86
27/6/2016 7/7/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 16 ΜΙΝΤΖΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13 64 79
27/6/2016 7/7/2016 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 9 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ 8 20 25
28/6/2016 8/7/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΨΥΧΑΡΗΣ 18 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 16 61 64
28/6/2016 8/7/2016 ΑΚΥΡΩΣΗ ΨΥΧΑΡΗΣ 18 ΦΩΚΙΤΗΣ ΑΓΓ 14 61 72
28/6/2016 8/7/2016 9/7/16 9.00 ΧΩΡΑΚΗΣ 8 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 2-1(2-6, 6-2, 11-9) 105 115 106 131
28/6/2016 8/7/2016 ΧΩΡΑΚΗΣ 8 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 6 105 107
28/6/2016 8/7/2016 5/7/16 21.00 ΒΡΕΤΤΟΣ 10 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 9 0-2(2-6, 4-6) 97 97 104 108
29/6/2016 9/7/2016 7/7/16 22.00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 ΔΕΣΚΑΣ 4 2-0(6-3, 6-4) 106 131 113 113
30/6/2016 10/7/2016 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 16 ΜΕΤΑΞΑΣ 12 64 86
30/6/2016 10/7/2016 6/7/16 19.00 ΤΖΟΥΜΑ ΖΩΗ 7 ΛΙΑΡΟΥ 5 2-0(6-2, 7-6) 41 56 53 53
30/6/2016 10/7/2016 7/7/16 18.00 ΤΖΟΥΜΑ ΖΩΗ 7 ΠΑΡΡΗ 6 2-0(7-5, 6-3) 41 66 43 43
30/6/2016 10/7/2016 4/7/16 20.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 2 ΛΕΒΗΣ 1 2-1(6-4, 3-6, 11-9) 133 146 135 135
30/6/2016 10/7/2016 10/7/16 20.00 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 2 ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1 133 135
30/6/2016 10/7/2016 9/7/16 17.00 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 3 ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ 1 2-0(6-2, 6-1) 115 145 136 150
30/6/2016 10/7/2016 10/7/16 20.30 ΔΕΣΚΑΣ 4 ΛΕΒΗΣ 2 0-2(2-6, 2-6) 113 113 135 151
30/6/2016 10/7/2016 ΔΕΣΚΑΣ 4 ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2 113 135
30/6/2016 10/7/2016 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ 4 ΖΑΡΚΑΔΑΣ 3 115 127
30/6/2016 10/7/2016 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 9 ΤΖΟΥΜΑ ΖΩΗ 7 20 41
30/6/2016 10/7/2016 7/7/16 19.00 ΛΙΑΡΟΥ 5 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ 2 0-2(0-6, 2-6) 53 53 67 70